Karma dla pieska jaką warto zakupić – spróbuj

Karma dla pieska jaką warto zakupić – spróbuj

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Firma Pedigree od lat trudni się produkcją karm dla psów. Razem z oczekiwaniami klientów w ich propozycji można znaleźć karmy dla dużych psów, zaś też i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi więc to wyjątkowo znaczące dlatego, iż zapotrzebowanie na makroskładniki pokarmowe szczeniąt i czworonogów dojrzałych znacząco się rozmaici. Więc z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie pierwiastki odżywcze daje? W owym tekście postaramy się odpowiedzieć na owe zagadnienia i także przedstawić ofertę marki Pedigree.
Z myślą o szczeniętach marka Pedigree utworzyła dwa modele karm: karmy suche i także karmy mokre. Jeśli chodzi o te główne w ofercie marki znajdziemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla jakichkolwiek ras psów oraz 3 warianty żywności przeznaczone dla czworonogów odmian miniaturowych wielkich plus średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Każda sucha karma Pedigree została zaprojektowana przez zbiór wykształconych specjalistów z wiedzą o tym, by umożliwić szczeniętom najwłaściwszy rozkwit. W składzie karmy wynajdziemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są świetne dla wrażliwych żołądków małych psów. Także karmy Pedigree junior okraszona jest o zestaw witamin i minerałów w takiej ilości jaka jest pomocna szczeniętom w czasie wielkiego wzrostu. Obok walorów odżywczych warto zarówno wspomnieć o pozytywach smakowych. Produkty o smaku kurczaka są jedynymi z łatwo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest wyjątkowo prosty. Zawiera zboża, sporą porcję mięsa (26%), oleje oraz tłuszcze i substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dostarczasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
Oferta na najlepsze psie karmy https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Obok karmy suchej firma oferuje także mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli także pokarm Pedigree w puszce czy w saszetce) posiada aromatyczne mięsne kawałki skąpane w galaretce, która wspiera przyjmowanie składników odżywczych ujętych w żywności. Dzięki temuż karma jest nie tylko dobra, ale i odżywcza i lekka. Mokra karma Pedigree Junior posiada mikroskładniki odpowiedzialne za dobre i także zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), wzmagające odporność (witamina E i minerały) tudzież wspierające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy osiągnięto dzięki zastosowaniu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz zanurzeniu całości w galaretce.
Relacjonując oferta firmy Pedigree w dziale karm dla szczeniąt jest dosyć różnorodna, umiemy w niej wyszukać zarówno karmy mokre jak również suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Dodatkowo są to karmy przygotowane przez firmę, która występuje na rynku od wielu lat i jeszcze zmienia swoje wyroby opierając się na na doświadczeniu swoim oraz profesjonalistów z którymi współpracuje. Dzięki temuż są więc to karmy doskonale zaadaptowane do potrzeb dynamicznie kształtujących się szczeniąt także ze względu na atuty odżywcze, jak i smakowe.